Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Потіївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04363142) був реорганізований і увійшов до складу Маловільшанської громади

Сесії сільської ради

Рішення сімнадцятої сесії сьомого скликання (Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3)

ПОТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(сімнадцята сесія сьомого скликання)

с. Потіївка                                                      22 грудня 2017 року

Про оренду майна комунальної власності
територіальної громади с. Потіївка

Відповідно до ст. 30, 60, п. 19 ч. 1 ст. 43, п. 10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», з метою вдосконалення правового регулювання орендних відносин та забезпечення підвищення ефективності використання і утримання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади с. Потіївка, сесія  сільської ради:

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  перелік об’єктів комунального  майна, що  можуть  передаватись  в  оренду (додаток №1).

2. Затвердити Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади с. Потіївка,  згідно з додатком 2.

3. Затвердити Типовий договір оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади с. Потіївка  згідно з додатком 3.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань соціально-економічного розвитку с. Потіївка та з  питань планування бюджету, фінансів і  цін.

Сільський голова                                   О.А.Бурлака

№17-122

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування